Szanowni Państwo, jak co roku, tak i teraz, serdecznie zapraszamy uczniów z terenu Gminy Krzeszowice do wzięcia udziału w gminnych eliminacjach do 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów: „Recytatorski”, „Wywiedzione ze słowa”, „Teatr jednego aktora”, „Poezja śpiewana”.
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób starszych z terenu powiatu krakowskiego. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie. Pozostali biorą udział także w wyższych etapach konkursu.
Tematyka wierszy jest dowolna. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w konkursie, które są przedstawione są w załączonym skróconym regulaminie.
Pełny regulamin na naszej stronie www.kulturakrzeszowice.pl.
Przesłuchania będą prowadzone w dniu 4 marca 2014, od godz. 9.00 rano, w Pałacu Vauxhall, siedzibie CKiS w Krzeszowicach.
Zgłoszenia przyjmujemy do 27 lutego, karty zgłoszeń można przesłać drogą mailową (promocja@kulturakrzeszowice.pl), faksem (12 282 14 65, wew. 28) lub złożyć w sekretariacie Centrum, w godz. od 8.00 do 16.00.
Eliminacje powiatowe odbędą się 6 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach.
Zdajemy sobie sprawę z krótkiego terminu, jednak musieliśmy zaczekać na decyzję Starostwa Powiatowego w Krakowie dotyczącą daty przeglądu powiatowego dla powiatu krakowskiego. Licząc na Państwa współpracę w tym zakresie, proszę o przekazanie informacji nauczycielom, opiekunom uczniów, chcących wziąć udział w konkursie.

skrócony regulamin

 Więcej informacji oraz karty zgłoszeń tutaj