Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy uczniów z terenu Gminy Krzeszowice do wzięcia udziału w miejsko-gminnych eliminacjach do jubileuszowego 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów: „Recytatorski”, „Wywiedzione ze słowa”, „Teatr jednego aktora”, „Poezja śpiewana”.
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób starszych z terenu powiatu krakowskiego. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie. Pozostali biorą udział także w wyższych etapach konkursu. Tematyka wierszy jest dowolna. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w konkursie, które są przedstawione są w załączonym regulaminie.

Przesłuchania będą prowadzone w dniu 5 marca 2015, od godz. 9.00 rano, w Pałacu Vauxhall, siedzibie CKiS w Krzeszowicach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 lutego, karty zgłoszeń można przesłać drogą mailową (promocja@kulturakrzeszowice.pl), faksem (12 282 14 65, wew. 28) lub złożyć w sekretariacie Centrum, w godz. od 8.00 do 16.00.

Regulamin

Harmonogram prezentacji

Więcej informacji oraz karty zgłoszeń http://www.tkt.art.pl/okr.html

Eliminacje powiatowe odbędą się 10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach (afisz oraz informacje)