„Galeria po 1edynką”

Świąteczna „1edynka”

Święta już tuż tuż i nasza mała Galeria Pod 1edynką zaprasza w grudniu do zwiedzania i zakupów prac plastycznych, ozdób choinkowych, podarunków świątecznych. Są to piękne akwarele i obrazy olejne Adama Pochopienia Kolędnicy i Muzykanci, Tadeusza Gillerta Krakowskie Kościoły i Zaułki Krakowa oraz wyroby artystyczne z ceramiki, zabawki, aniołki, gwiazdeczki i inne świąteczne cudeńka naszych twórców regionu i członków Grupy Plastycznej Zdrój. Warto tu przyjść i kupić coś niepowtarzalnego na i pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!

[ZOBACZ GALERIĘ]


Wystawa prac plastycznych uczestników Szkoły Malarstwa i Rysunku Marcina Kołpanowicza

[ZOBACZ GALERIĘ]


Wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z popołudniowych zajęć plastycznych: Kreatywne plastyczne oraz Podstawy rysunku i malarstwa, prowadzone przez art.malarkę Barbarę Dec

[ZOBACZ GALERIĘ]


Galeria „Pod 1edynką” to nasza nowa propozycja dla Państwa. W Centrum Kultury i Sportu stworzyliśmy miejsce w którym swoje prace będą prezentowali twórcy profesjonalni
i nieprofesjonalni, związani z gminą Krzeszowice.

Aktualnie mogą Państwo obejrzeć wystawę akwareli Joanny Kolibaj oraz oryginalne wyroby artystyczne: ikony, ceramikę, na szkle malowane, obrazy olejne, decoupage, biżuterię, wykonane przez lokalnych twórców oraz członków krzeszowickiej Grupy Plastycznej „Zdrój”.

Do końca września można oglądać poplenerową wystawę prac dzieci i dorosłych „Zamkowe Inspiracje Artystyczne”. Plener na zamku Tenczyn prowadziła Barbara Dec – plastyczka i malarka. Warto zobaczyć te prace, ruiny malowniczo położonego zamku to bardzo wdzięczny malarski temat.

[ZOBACZ GALERIĘ]

Galeria „ Pod 1edynką”ma być nie tylko miejscem, w którym sztukę się ogląda, ponieważ prezentowane prace można również zakupić.
Opiekunką galerii jest Cecylia Bielecka-Karasińska.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu
571 401 059 lub mailowo: c.bielecka@stara.ckiskrzeszowice.pl.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania i zakupu
oryginalnych prac plastycznych wyrobów artystycznych!

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, Pałac Vauxhall, parter, sala nr 1

wtorek-piątek 9.00 – 16.00
niedziela 10.00 – 14.00

( w godzinach zajęć, spotkań – galeria nieczynna )

_mg_0517