15 stycznia, w ramach XXV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zorganizowało Karnawał na Lodzie.

W niedzielne popołudnie odbyły się dwie konkurencje sportowe – sztafeta rodzinna, oraz jazda szybka w dwóch kategoriach – szkół podstawowych oraz open.

W sztafecie zwycięzcą została drużyna Płaszczyków, drugie miejsce zajęli Krzeszenie. Poza konkursem wystartowała także sztafeta Małych Pingwinków.

W jeździe szybkiej w kategorii open bezkonkurencyjny okazał się Kamil Płaszczyk. Na podium znaleźli się także Wojciech Szecówka oraz Krystian Płaszczyk.
W kategorii szkół podstawowych zwycięzcą został Damian Kopijka, drugie miejsce zajął Krzysztof Alzak a trzecie Bartek Krzętowski.

Po zawodach sportowych przyszedł czas na konkurs strojów karnawałowych. Na lodowisku pojawili się łyżwiarze w maskach, śnieżynki, kotki i inne zwierzaki.
Zwyciężczynią konkursu została, przebrana za kotka, pani Aneta Winiarska. Drugie miejsce zajął Michał Łysek w przebraniu wilka a trzecie motylek – Karolinka Scalisi.

Zawodnicy oraz osoby obserwujący zawody chętnie wrzucali datki do puszek wolontariuszy przechadzających się po terenie Szkoły Podstawowej.
Podczas spotkania na lodowisku licytowano także przedmioty przekazane na WOŚP.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w wydarzeniu, a zwycięzcom konkursów serdecznie gratulujemy!

[GALERIA]