Magdalena Czechowska –  tancerka sportowego tańca towarzyskiego, od roku 2000 instruktor tańca nowoczesnego i cheerleaders, choreograf.

Barbara Dec – plastyk, malarka, pedagog, także z muzycznym wykształceniem. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykorzystując bardzo różnorodne techniki plastyczne. Na codzień pracuje w szkole.

     

Anna Dijuk – krakowianka, jest aktorką dramatyczną, ma też dyplom krakowskiej Szkoły Wokalno-Aktorskiej.Reżyseruje. Występuje na scenach w całym kraju, gra w filmach i serialach telewizyjnych. Ma za sobą wiele sesji fotograficznych oraz reklam . .

 

 

 

 

Monika Dudek – etnolog, pasjonatka folkloru, instruktorka tańca, choreoterapeutka, animatorka kultury. Prowadzi grupy taneczne dla kobiet i uczy tańców etnicznych.

 

 

 

 

 

Edyta Poręba – pedagog, muzykoterapeutka, nauczycielka muzyki. Absolwentka kierunku muzyka sakralna, pedagogika o specjalizacji muzyka i pedagogika specjalna. Otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej za innowacyjność w nauczaniu muzyki.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Ropka – pasjonat i miłośnik gier wszelakich. Autor zrealizowanej z sukcesem Fabularnej Gry Miejskiej Krzeszowice. Gracz z natury i z profesji, ale brzydzi się hazardem. Uwielbia rywalizację, zwłaszcza zdrową i produktywną. Mistrz gry bardzo starej daty i miłośnik literatury nie tylko fantastycznej.