W związku z przygotowywaniami do wystawy poświęconej bajkom i zabawkom, serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Krzeszowice do przynoszenia do Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach swoich ulubionych zabawek wraz z krótkim ich opisem. Wybrane zabawki zostaną zaprezentowane równolegle z wystawą BAJKOWY ŚWIAT DZIECIŃSTWA (maj/czerwiec 2010), w Galerii w Pałacu Vauxhall. Po wystawie wszystkie zabawki zostaną niezwłocznie zwrócone właścicielom.

Już teraz ogłaszamy konkursy: PLASTYCZNY pt. „Moja ulubiona zabawka” – dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych i LITERACKI pt. „Moja ulubiona zabawka z dzieciństwa” – dla dorosłych (prace pisemne, max. 2500 znaków).   

Ostateczny termin nadsyłania prac plastycznych i literackich upływa 28.04.2010. Zwycięskie prace plastyczne będą wyeksponowane w galerii, natomiast prace literackie (najchętniej wraz z ilustracją zabawki) będą wydane w formie książeczki. Szczegółowe informacje Cecylia Bielecka-Karasińska 12/ 282 14 65, wew. 26 lub Monika Dudek, wew. 23.