W ubiegły czwartek, 10 listopada, po raz pierwszy spotkali się uczestnicy, a właściwie uczestniczki, nowego bloku zajęć, zatytułowanego „Przedpołudnie dla seniora”. Przy kawie dyskutowano o kształcie zajęć, potrzebach tej grupy społecznej, proponowanych zajęciach. Seniorzy przedstawili swoje zainteresowania, podpowiadali, jakie zajęcia zorganizować, czego im brakuje. na najbliższe tygodnie zaplanowano zajęcia z tańców integracyjnych, jogi, robienie świątecznych stroików, bombek na choinkę, szydełkowanie.

Stałym elementem spotkań będzie cotygodniowa gimnastyka, zawsze w czwartki o godz. 10.00, prowadzona przez specjalistkę z dyplomem krakowskiej AWF o specjalności kinezygerontoprofilaktyka. Te zajęcia są dodatkowo płatne 5 zł za spotkanie. Oprócz aktywnego uczestnictwa w proponowanych zajęciach ważne jest także spotkanie się razem, rozmowa, wspólne snucie planów, wymiana doświadczeń, co także jest możliwe w każdy czwartek, na małej sali w Centrum.

17 listopada panie po raz pierwszy wzięły udział w gimnastyce oraz zatańczyły w kręgu. W perspektywie jest także wspólne śpiewanie piosenek, przy akompaniamencie gitary pana Staszka…

 

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego spotkania

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, karnety w cenie 10 zł będą obowiązywać do końca roku! Informacje pod nr. tel. 602 726 353 lub 12 282 14 65. Zapraszamy!