„WOKÓŁ  SIEBIE” 

otwarcie wystawy Łukasza Ruska  

28 stycznia 2011, piątek, godz. 18.00

   

 

Łukasz Rusek – urodził się w Krzeszowicach i tutaj mieszka. Z zawodu jest architektem, w roku 2000 ukończył  Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. W latach 2002-2003 był studentem Studium Podyplomowego Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków w pracowni prof. Wiktora Zina. Zawodowo pracuje jako Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Chrzanowie, ale ciągle znajduje czas na swoją pasję, jaką jest rysunek i pastel. Swoje prace prezentował już na kilku wystawach indywidualnych, m.in. w kawiarni „U literatów” na ulicy Kanoniczej w Krakowie oraz w roku 2005 w naszej krzeszowickiej galerii.

Podczas wernisażu odbędzie się tradycyjnie losowanie obrazu artysty. W losowaniu biorą udział zakupione przez naszych gości foldery, towarzyszące wystawie. Wernisaż uświetni także mini koncert tria saksofonowego Sebastiana Oronia (tradycyjny jazz na trzy saksofony: sopranowy, altowy i tenorowy).

Wystawa czynna:  od 28 stycznia – do 25 lutego 2011, od wtorku do piątku w godz. 9 – 17 oraz w niedzielę, 30 stycznia od godz. 10 – 14.