„Do trzech razy sztuka” – to zbiorowa, rodzinna wystawa malarstwa Alicji Słaboń Urbaniak, Macieja Urbaniaka i Rocha Urbaniaka – mamy, taty i syna. Wszyscy ukończyli Liceum Plastyczne w Krakowie a następnie krakowską Akademię Sztuk Pięknych i od wielu lat działając na rynku sztuki, dali się poznać jako znakomici malarze, o ciekawych i rozpoznawalnych stylach. Artyści mieszkają i tworzą w Modlnicy, koło Krakowa.

Wernisaż: 4 października 2013, piątek, godz. 19.00
Wystawa czynna do 31.10.2013.

Patronat honorowy nad wystawą objął Starosta Krakowski Józef Krzyworzeka.
Patronat medialny: „Artysta i Sztuka” oraz „Radio Plus”

Roch Urbaniak o wystawie w Krzeszowicach:
…wszyscy jesteśmy aktywnymi malarzami. Nie tworzymy żadnej grupy artystycznej, ale wystawa w Galerii w Pałacu Vauxhall jest wspaniałą okazją do wspólnego zaprezentowania naszej pasji i profesji, a odbiorcy będą mogli zobaczyć, czym się różnimy, a w czym jesteśmy podobni.
Rodzice działają na rynku sztuki od ponad 25 lat. Mogą pochwalić się dorobkiem wielu wystaw w Polsce i za granicą, a także współpracą z galeriami w kraju, Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji. Ja na razie współpracuję z galeriami w Polsce, ale też mam już na koncie wystawy za granicą, w tym dwie wystawy indywidualne w Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku
Wystawa w krzeszowickiej Galerii w Pałacu Vauxhall jest dla naszej rodziny cenną możliwością zaprezentowania się miłośnikom sztuki z naszego regionu.