Skończyły się wakacje – czas odpoczynku, zabawy i przygody. Przed nami nowy rok szkolny i kolejny semestr zajęć na Dziecięcym Uniwersytecie w Krzeszowicach. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat  na nowe, interesujące wkłady z rożnych dziedzin nauki. Udział w zajęciach Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach to niepowtarzalna okazja poznania ciekawych postaci świata nauki, zdobycia wiedzy, której nie obejmuje program szkolny oraz możliwość poszerzenia swoich zainteresowań w przyjaznej i twórczej atmosferze.

Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w miesiącu w sobotnie przedpołudnia w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach. Pierwszy, inauguracyjny wykład semestru zimowego odbędzie się 13 października o godzinie 10.00.

Aby zapisać dziecko na Dziecięcy Uniwersytet w Krzeszowicach, po zapoznaniu się z regulaminem studiowania, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rodziców dzieci, które są już Studentami Dziecięcego Uniwersytetu prosimy o potwierdzenie kontynuacji  udziału w wykładach drogą mailową: duwk@kulturakrzeszowice.pl.

 

Zapisy trwają do 7 października, szczegóły także na www.duwk.pl.