Szanowni Państwo,

po wakacyjnej przerwie, 12 października 2013, rozpoczynamy kolejny rok zajęć na Dziecięcym Uniwersytecie w Krzeszowicach. Serdecznie zapraszamy w sobotnie przedpołudnia o godzinie 10.00 do Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach na nowe, interesujące wykłady z różnych dziedzin wiedzy, pasjonujące spotkania z naukowcami i sporą dawkę dobrej zabawy!

W semestrze zimowym zaplanowaliśmy zajęcia następujących terminach: 12 i 26 października, 23 listopada, 7 grudnia, 11 i 25 stycznia.

Miło mi Państwa poinformować, że opłata za udział w wykładach została obniżona i w tym roku wynosić będzie 20 zł. za zajęcia.

Studenci, którzy uczestniczyli w zajęciach DUwK w ubiegłym roku mają zagwarantowane miejsca na wykładach w nadchodzącym semestrze zimowym. Prosimy o potwierdzenie udziału dziecka w zajęciach drogą mailową lub telefonicznie do 5 października (w treści maila lub smsa proszę wpisać imię, nazwisko i wiek dziecka).

Wszystkich pozostałych zainteresowanych zachęcamy do zapisywania się na zajęcia w semestrze zimowym poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.duwk.pl. Liczba miejsc jest ograniczona – o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń!

O szczegółach każdego kolejnego wykładu, będę Państwa informowała mailowo tydzień przed planowanymi zajęciami.

W razie pytań, wątpliwości czy jakichkolwiek problemów  jestem do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 600 166 577 (do godziny 18.00) i mailowo:duwk@kulturakrzeszowice.pl.