ŻABKI, ŻABY I ROPUCHY
Krzeszowice, wtorek 24 kwietnia 2018

Kopalnia Talentów w Krzeszowicach – filia Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
oraz Kopalnia Wapienia „Czatkowice” – Partner Honorowy Imprezy – zaprasza wszystkie dzieci ze szkół i przedszkoli do wzięcia udziału w corocznej paradzie przebierańców „Żabki, żaby i ropuchy”, organizowanej w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Na wszystkie żabki, ropuchy, królewny i królewiczów oczekujemy 24 kwietnia o godzinie 10:00, na Placu F. Kulczyckiego w Krzeszowicach. Zachęcamy wszystkie dzieci do stworzenia niepowtarzalnych, przede wszystkim zielonych strojów, które zaprezentują podczas marszu. Prosimy również o zabranie wszelakich „żabich” akcesoriów.

W programie przewidziano m. in. FOTOBUDKĘ oraz program ALE CYRK z występem Magika!

Nauka żonglerki i zabawy kolorowymi chusteczkami, krótkie pokazy kuglarskich umiejętności oraz występ Iluzjonisty na scenie.

POKAZ WIELKICH BANIEK MYDLANYCH Od najmniejszych do wielkich baniek, sztuczki z bańkami – zamykanie banki w bańce, bańki dymne i ogniowe, dodatkowo –zamykanie śmiałków w ogromnej bańce!

DMUCHANY TOR PRZESZKÓD ze zjeżdżalnią!

KONKURENCJE PIKNIKOWE Zabawy kolorową chustą animacyjną i tunelem z wykorzystaniem ciekawych rekwizytów. Malowanie Twarzy i Ciała + TATUAŻE BROKATOWE Profesjonalne malowanie twarzy i ciała za pomocą specjalnych farb
z atestem.

Prosimy nauczycieli i opiekunów o zgłaszanie grup, które wezmą udział w zabawie.

Nasze kwietniowe, zielone święto, tworzymy przede wszystkim dzięki dużemu zaangażowaniu w wydarzenie nauczycieli i wychowawców szkół i przedszkoli.
Mamy nadzieję, że i w tym roku będziemy mogli na Państwa liczyć!

Szczegółowe informacje pod nr tel. 12 282 14 65, wew. 3 lub 571 401 057. Prosimy
o przesyłanie zgłoszeń na adres kopalniatalentow@stara.ckiskrzeszowice.pl

Zapraszamy!