Zapraszamy na zajęcia z SALSY SOLO, prowadzone przez panią Annę Mazankiewicz z Towarzystwa Dla Wypoczynku i Rozrywki SABORES DE CUBA”. 


NOWY TERMIN: czwartki, godz. 16.30-17.30.

Karnet miesięczny – 60 zł, pojedyncze wejście – 20 zł.

Zapisy: 602 726 353 lub 12 282 14 65.

Na zajęciach SALSA SOLO proponujemy zarówno naukę tańców kubańskich, takich jak: salsa, son cubano, mambo cubano, merrengue, chachacha, cumbia, jak również delikatną gimnastykę muzyczną, tj. zapoznanie się z wachlarzem rytmów kubańskich, z ich instrumentarium i charakterystyką. 

Każde spotkanie zaczynać się będzie rozgrzewką. Następnie pracować będziemy nad krokami (układając ich ciekawe kombinacje) oraz nad ruchem ciała (rozciągając 
się i poznając nowe możliwości naszych ciał). 

Instruktorka – ANNA MAZANKIEWICZ – to kobieta, dla której życie jest muzyką, a muzyka inspiracją do działania i uśmiechu. Tańczy ponieważ, nie zna lepszego sposobu wyrażania swoich uczuć, emocji, nastrojów. 

Na przestrzeni 7 lat skosztowała już takich form tanecznych jak: salsa, son cubano, bolero, chachacha, rumba, mambo cubano, afro, tango argentino, flamenco, taniec 
afrykański.

Zafascynowana kulturą kubańską i jej dźwiękami, kolekcjonuje na jej temat wiedzę, aby 
później z wielką przyjemnością przekazywać ją dalej. W tym celu, po wieloletnim 
doświadczeniu z nauką tańca, założyła Stowarzyszenie dla Wypoczynku i Rozrywki SABORES DE CUBA (www.sabores.pl), którego misją jest udostępnienie zainteresowanym całokształtu kubańskiego folkloru.