Wiosna skłania do podejmowania nowych aktywności, a że jednocześnie w naturze dokonuje się codzień wiele cudów, to doskonała okazja by uwiecznić je na fotografii. Od ubiegłego roku w CKiS w Krzeszowicach prowadzone są zajęcia dla amatorów fotografowania.
Prowadzący, Przemek Stankiewicz, to artysta fotograf, który od wieku lat zajmuje się fotografią portretową, ale nie obce mu są inne dziedziny fotografii, takie jak reportaż czy fotografia architektury i pejzaż.

Jest autorem i współorganizatorem wielu wystaw i projektów fotograficznych m. in. „Nowy Jork” w Młoszowej (2004), Wystawa Młodych Artystów Fotografików w Równem na Ukrainie (2008), Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Rybniku (2009), wystawa „Shape” w Filadelfii (2009) oraz wiele innych.

 Fotografia jest jego pasją. Podczas zajęć zachęca wszystkich do poznawania nowych obszarów fotografii. Jego ideą jest by zaszczepić w młodych ludziach wrażliwość na postrzeganie świata w kadrze aparatu. Prowadzący zaprasza wszystkich do fotografowania wiosennych klimatów oraz dzielenia się swoimi wizjami twórczymi. Zajęcia odbywają się w piątki, w godz. 18.00-20.00. Karnet miesięczny – 20 zł.

http://www.facebook.com/pages/Przemek-Stankiewicz-Photography/183994174983029