!STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ!

Pierwsze zajęcia sobota, 26.04, godzina 12.30, siedziba CKiS

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, na których uczestnicy poznają zagadnienia oraz ciekawostki z różnych dziedzin: historii sztuki, fotografii, filmu. Nie będzie programów i podręczników, a konkretna wiedza przekazywana bedzie w formie różnych zadań fotograficznych wykonywanych wspólnie z instruktorem.

Zajęcia są przeznaczone dla osób o rożnym stopniu zaawansowania – od zupełnie początkujących po zaawansowanych miłośników fotografii. Doświadczenie instruktora pomaga w rozwoju indywidualnych zdolności każdego z uczestników zajęć, a innowacyjna forma nauki wykorzystuje podsycanie pasji artystycznych.

Warsztaty prowadzi A.Wojtek Dworaczek – artysta, członek Professional Photographers of America od 1988, dziennikarz prowadzący fujiklub.pl, międzynarodowy instruktor fotografii Photo Imaging Education Association i fotograf zawodowy.

Wiek:

brak ograniczeń wiekowych

Termin:
sobota 12:30 -14.30, CKiS

(kurs rozpocznie się, gdy uzbiera się odpowiednia ilość osób)

Cena:
zajęcia są bezpłatne

Zapisy:
Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, ul. dr Walkowskiego 1, 12 282 47 58 wewn. 21, 23.

Zapraszamy do odwiedzin zamkniętej grupy na Facebooku „Fotoklub Nadrudawski”, gdzie działają dotychczasowi uczestnicy kursu. Tworzą galerie, wymieniają się informacjami i nowinkami, organizują wyjazdy plenerowe oraz wzajemnie wspierają się w swojej pasji.