Jednym z Twoich skrytych marzeń było zostanie superbohaterem, jednak nigdy nie dysponowałeś nadnaturalnymi mocami? Latanie, miotanie laserem z oczu i przechodzenie przez ściany nie wychodzi Ci najlepiej? Nic straconego! Z nami zostanie superbohaterem jest możliwe!

Przyłącz się do projektu Szlachetna Paczka i spełnij marzenia swoje oraz rodzin, które znajdują się w niezawinionej biedzie! Nie wymagamy supermocy. Wystarczy odrobina empatii, chęć pomocy innym oraz ukończone 18 lat. Możesz stanąć do walki z przeciwnościami losu i biedą, pomagając rodzinom będącym w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki Tobie czyjeś życie może się zmienić na lepsze!
Jeśli masz odwagę dołączyć do naszej drużyny i stanąć oko w oko ze światem ubóstwa, by pomóc potrzebującym – zgłoś się już dziś! Czekamy na Ciebie z niecierpliwością! Nie pozwól, by szara rzeczywistość wygrała!
Jak tego wszystkiego dokonać?
Aby zostać superbohaterem, wejdź na stronę www.superw.pl, kliknij w zakładkę „zgłoś się” i zarejestruj się jako wolontariusz w rejonie Krzeszowice.
Nadal masz pytania i wątpliwości? Spokojnie. Skontaktuj się z liderką naszego rejonu, a ona niezwłocznie przybędzie na ratunek.
Kontakt: Anna Sławińska, annaslawinska@poczta.onet.pl, 607-649-087.