Czary mary, hokus pokus…

Serdecznie zapraszam 3 czerwca w sobotę o godz. 10.00, studentów krzeszowickiego Dziecięcego Uniwersytetu na mój wykład „W świecie iluzji”, który będzie mieć formę pokazu scenicznego. Przywiozę ze sobą kilka czarodziejskich walizek. Otwierając każdą z nich będę prezentował inną formę artystycznego przekazu i opowiadał o iluzji, jaką można wytworzyć za ich pomocą . Będzie walizka ze sztuczkami magicznymi, walizka z pantomimą, walizka z żonglerką i walizka z instrumentami.

 

                                                                                                                                Andrzej Talkowski

Drodzy żacy, spotkanie zapowiada się bardzo intrygująco i będzie pełne niespodzianek. Naszego gościa o tak niezwykłych zdolnościach artystycznych, zaprosiłam m.in. z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W pokazach wezmą też udział wybrani studenci, którzy jako asystenci iluzjonisty będą mu pomagać wyczarowywać … nie zdradzę! niech to pozostanie niespodzianką tego spotkania. Czeka Was świetna zabawa!

Andrzej Talkowski. Dyrektor Teatru Szczęście. W tych czasach, gdy popularne kabarety zachwycały wysokim poziomem artystycznym założył Kabaret KUZYNI, z którym zdobył m.in. Grand Prix PAKA i Grand Prix na Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie a od ZASP-u otrzymał Tytuł Mistrza Sztuki Kabaretowej. Andrzej Talkowski to znawca komizmu w szerokim tego słowa znaczeniu, to wszechstronny artysta komiczny, potrafiący rozśmieszyć zarówno jako satyryk, mim, magik czy klaun. Od 1999 roku jako „Magik bardzo dobry”, czyli sztukmistrz XXI wieku, występuje w PIWNICY POD BARANAMI. W 2016 roku założył Teatr Szczęście – kameralny teatr komediowy, w którego repertuarze są przede wszystkim autorskie osobiste spektakle o charakterze komediowym. Komizm z klasą – właśnie to motto przyświeca w doborze repertuaru Teatru Szczęście, a ponieważ śmiać się lubi każdy, na widowni teatru zasiadają zarówno dzieci, jak i dojrzali i wyrobieni widzowie.

 

Koordynatorka DUWK

Cecylia Bielecka-Karasińska