Zapytania ofertowe

Oferty należy składać do 8 marca 2019 r.


Oferta najmu powierzchni użytkowej pod lunapark podczas Pożegnania Lata w Krzeszowicach  /  24-25 sierpnia 2019 

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do składania ofert na wyłączną obsługę lunaparkową podczas Pożegnania Lata w Krzeszowicach organizowanego w dniach 24-25 sierpnia 2019. Lunapark usytuowany będzie na Placu Targowym w Krzeszowicach.

Usługa dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi lunaparkowej w zakresie zorganizowania urozmaiconego lunaparku składającego się z karuzel, huśtawek, trampolin, symulatorów ruchu, autodromów, zamków dmuchanych, automatów i innych urządzeń rekreacyjnych. Ponadto: zagwarantowanie 50 bezpłatnych wejściówek na w/w atrakcje. Wymagane jest zabezpieczenie energetyczne całego lunaparku np. agregat (Organizator nie dostarcza energii).

Informacje dotyczące programu imprezy udzielamy pod nr. tel.: 571 401 051

Proszę o podanie proponowanej ceny netto za najem powierzchni użytkowej pod lunapark. Informacje prosimy przesyłać na: a.miga@stara.ckiskrzeszowice.pl


W dniach 25/26 maja 2019 organizujemy na Rynku w Krzeszowicach coroczną już 11 Majówkę Hrabiny Zofii – największe i najbardziej znane wydarzenie organizowane na terenie gminy Krzeszowice, połączone z Jarmarkiem Tradycji i Rękodzieła.

Oferta obsługi technicznej Majówki Hrabiny Zofii

Jeżeli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą techniczną tego wydarzenia, proszę o złożenie oferty i podanie ceny (netto) za:

  1. Montaż i demontaż sceny z zadaszeniem 10 x 12 metrów z „wingami” po obu stronach sceny do podwieszania kolumn nagłośnieniowych i z siatkami z trzech stron – gotowość sceny na godz. 12.00 w sobotę, do godz. 22.00 w niedzielę;
  2. Nagłośnienie estradowe i oświetlenie estradowe spełniające wymagania wszystkich wykonawców (zgodnie z riderami technicznymi zespołów);
  3. Fachowa obsługa techniczna sceny, nagłośnienia i oświetlenia w sobotę od 12.00 do 24.00 (od 22.00 d0 24.00 dyskoteka) oraz w niedzielę od 10.00 do 22.00;
  4. Agregat prądotwórczy zabezpieczający zasilanie sceny;
  5. Transport sceny i sprzętu technicznego.

Ze swojej strony zapewniamy całodobową ochronę sceny i sprzętu technicznego od godziny 20.00 w dniu 24.05 (piątek) do 22.00 w niedzielę, 26.05. W tym roku na Majówce wystąpią – oprócz naszych lokalnych zespołów, orkiestry szkoły muzycznej i grupy teatralnej: kabaret Truteń, kabaret Rak, Wolna Grupa Bukowina, Janusz Radek z zespołem, Grzegorz Wilk z zespołem.

Informacje prosimy przesyłać na: a.miga@stara.ckiskrzeszowice.pl

Oferta obsługi cateringowej

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do składania ofert na świadczenie kompleksowej usługi cateringowej, sprzedaż piwa oraz przygotowanie miejsc siedzących pod parasolami dla uczestników Majówki na Rynku w Krzeszowicach.

W dniach 25/26 maja od godziny 12.00 do 24.00 w sobotę oraz od godziny 12.00 do 22.00 w niedzielę firma musi zapewnić:

  1. Stoiska gastronomiczne o zróżnicowanym asortymencie w ilości wystarczającej do obsługi uczestników wydarzenia, to jest: gastronomia ciężka, fast–food (kebaby, frytki, hamburgery), ziemniaczki kręcone/, pop–corn, wata cukrowa, oscypki, orzeszki, krówki, żelki, obwarzanki, lody, gofry, naleśniki, napoje mrożone. Nie dopuszcza się stoisk ze sprzedażą innych wyrobów niż gastronomiczne ani innych usług;
  2. Sprzedaż alkoholu (piwo) na podstawie stosownego zezwolenia;
  3. Ławki, stoły oraz parasole dla 400 osób a także dodatkowo ławki pod sceną dla 200 osób;
  4. Sprzątanie na bieżąco miejsca wokół stoisk oraz stołów i ławek.

Zapewniamy: wyłączność na usługę, dostęp do energii elektrycznej, dostęp do bieżącej wody oraz zabezpieczenie miejsca realizacji usługi przez brak dostępu osób trzecich oraz wykwalifikowaną całodobową ochronę stoisk i sprzętu technicznego, od godziny 20.00 w dniu 24.05 (piątek) do 22.00 w niedzielę, 26.05. Firma może się reklamować podczas imprezy.

Informacje prosimy przesyłać na: a.miga@stara.ckiskrzeszowice.pl

Oferta na wesołe miasteczko

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do składania ofert na wyłączną obsługę lunaparkową Majówki Hrabiny Zofii organizowanej w dniach 25/26 maja 2019. Lunapark usytuowany będzie na Placu Targowym w Krzeszowicach.

Usługa dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi lunaparkowej w zakresie zorganizowania urozmaiconego lunaparku składającego się z karuzel, huśtawek, trampolin, symulatorów ruchu, autodromów, zamków dmuchanych, automatów i innych urządzeń rekreacyjnych. Ponadto: zagwarantowanie 100 bezpłatnych wejściówek na w/w atrakcje, Wymagane jest zabezpieczenie energetyczne całego lunaparku np. agregat (Organizator nie dostarcza energii).

Proszę o podanie proponowanej ceny netto za najem powierzchni użytkowej pod lunapark. Informacje prosimy przesyłać na: a.miga@stara.ckiskrzeszowice.pl